Feladat

Ügyintéző

E-mail

Telefonszám

Könyvelés 117-es szoba

Pallóné Battai Beáta

 

Haszonné Kádár Ágnes

pallone@erd.hu

 

kadar.agnes@erd.hu

23/522-348

Könyvelés, 118-as szoba

Jecs Anita

jecs.anita@erd.hu

23/522-338

Adó- és értékbizonyítvány 118-as szoba

Molnár Ibolya

molnar@erd.hu

23/522-338

Gépjárműadó 119-es szoba

Mucsi Emese

mucsi.emese@erd.hu

23/522-399

Hunyák Vivien

hunyak.vivien@erd.hu

23/522-399

Építmény- és telekadó 129-es szoba

Pluhárné Mucsi Marianna

Édl Andrásné

pluhar@erd.hu

edl.andrasne@erd.hu

23/522-300/299

23/522-300/299

123-as szoba

Marosi Zsuzsanna

marosi@erd.hu

23/522-368

123-as szoba

Vancsa Péter 

pvancsa@erd.hu

23/522-368

Építmény- és telekadó ellenőrzés 120-121-es szoba

Lendvainé Tóth Szilvia

szilvia.toth@erd.hu

23/522-300/287

 

 

 

Nagyné Varga Katalin

varga.katalin@erd.hu

23/522-300/259

Helyi iparűzési adó 122-es szoba

Vida Viktória

vida.viktoria@erd.hu

23/522-364

Kapunicsné Dávid Szilvia

david.szilvia@erd.hu

23/522-364

Helyi iparűzési adó ellenőrzés 128-as szoba

Kele Ildikó

dr. Urbán Andrea

keleildiko@erd.hu

urban.andrea@erd.hu

23/522-300/267

23/522-300/267

Talajterhelési díj 120-121-es szoba

Takács Dóra

takacs.dora@erd.hu

23/522-300/255

Végrehajtás iparűzési adó 132-es szoba

Losteiner- Gaál Ágnes

gaalagnes@erd.hu

23/522-398

Végrehajtás helyi adó és köztartozások, 132-es szoba

Sinkó Andrea

asinko@erd.hu

23/522-398

Végrehajtás helyi adó és köztartozások, 130-as szoba

Molnárné dr. Kemény Nóra

molnarne@erd.hu

23/522-300/269

Végrehajtás helyi adó és köztartozások, 130-as szoba

Farkas Laura

farkas.laura@erd.hu

23/522-300/269

Méltányos ügyek 131-es szoba

Hunyákné Müller Szilvia

szhunyakne@erd.hu

23/522-309

Lánczy Hajnalka

lanczy@erd.hu

23/522-309

Csoportvezető 133-as szoba

Kartikné Szilágyi Enikő

kartikne@erd.hu;

ado@erd.hu

23/522-317