erdmost
erdiradio_online
handball
SzepesBanner
Megyei Jogú Városok Szövetsége
mjvsz
nav
KormanyzatBanner
Érdcenter
agaboga
CsukaBanner
tanuszoda
visegrad
tamop
Betűméret növeléseBetűméret csökkentése
Adócsoport ügyintézői
2007.07.19. csütörtök 14:18

Feladat

Ügyintéző

E-mail

Telefonszám

Csoportvezető

Kartikné Szilágyi Enikő

 kartikne@erd.hu;ado@erd.hu

 23/522-317

Könyvelés

Jecs Anita

jecs.anita@erd.hu

23/522-348

Könyvelés

Pallóné Battai Beáta

 pallone@erd.hu

23/522-348 

Könyvelés

Haszonné Kádár Ágnes

 kadar.agnes@erd.hu

23/522-348 

Gépjárműadó

Demeter Judit

demeter.judit@erd.hu

23/522-399

Gépjárműadó

Mucsi Emese

mucsi.emese@erd.hu

23/522-399

Talajterhelési díj

Takács Dóra

takacs.dora@erd.hu

23/522-300 /255

Végrehajtás

Sinkó Andrea

asinko@erd.hu

23/522-398

Végrehajtás

Losteiner-Gaál Ágnes

gaalagnes@erd.hu

23/522-398

Végrehajtás

Molnárné dr. Kemény Nóra

molnarne@erd.hu

23/522-300 /269

Végrehajtás

Farkas Laura

farkas.laura@erd.hu

23/522-300/269

Helyi iparűzési adó

Vida Viktória

vida.viktoria@erd.hu

23/522-364

Helyi iparűzési adó

Kapunicsné Dávid Szilvia

david.szilvia@erd.hu

23/522-364

Helyi iparűzési adó behajtás

Szalai Veronika

szalai.veronika@erd.hu

23/522-300/267

Helyi iparűzési adó ellenőrzés

Kele Ildikó

keleildiko@erd.hu

23/522-300/267

Építmény- és telekadó

Vancsa Péter

pvancsa@erd.hu

23/522-368

Építmény- és telekadó

Fülöp-Marosi Zsuzsanna

marosi@erd.hu

23/522-368

Építmény- és telekadó

Pluhárné Mucsi Marianna

pluhar@erd.hu

23/522-300/299

Adó-és Értékbizonyítvány

Molnár Ibolya

molnar@erd.hu

23/522-300/299

Építmény-telekadó ellenőrzés

Nagyné Varga Katalin

varga.katalin@erd.hu

23/522-300/259

Építmény-telekadó ellenőrzés

Lendvainé Tóth Szilvia

szilvia.toth@erd.hu

23/522-300/287

Építmény-telekadó ellenőrzés

Kárai-Hajdú Tünde

karai.tunde@erd.hu

23/522-259

Méltányos ügyek

Hunyákné Müller Szilvia

szhunyakne@erd.hu

23/522-309

Méltányos ügyek

Lánczy Hajnalka

lanczy@erd.hu

23/522-309


Nyomtatás
Események
2017. október
HKSzCsPSzV
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Felhívások
Meghívó
2017.10.26. csütörtök 10:00
Polgárok Háza Díszterme
2017.11.03. péntek 06:00
Polgárok Háza 117-es terem
foldrajzi.jpg
katasztrofa
erdi_ujsag_2016.jpg
Érdi Lap
tamop
napraforgp
Érdi galéria