erdmost
erdiradio_online
handball
SzepesBanner
Megyei Jogú Városok Szövetsége
mjvsz
nav
KormanyzatBanner
Érdcenter
agaboga
CsukaBanner
tanuszoda
visegrad
tamop
- Pályázatok, álláshirdetések
Betűméret növeléseBetűméret csökkentése
Álláshirdetés -Érd és Térsége Csatorna-szolgáltató Kft. Villanyszerelő, szennyvízüzemi gépkezelő
2017.01.11. szerda 14:26

ÁLLÁSHIRDETÉS

Az Érd és Térsége Csatorna-szolgáltató Kft.

felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Villanyszerelő, szennyvízüzemi gépkezelő

Munkaköri feladat: Az Érdi Szennyvíztisztító Telep üzemeltetési, karbantartási és kapcsolódó feladatok ellátása.

Pályázati feltételek: - Végzettség:

§  Villanyszerelő szakmunkás vagy

§  Elektroműszerész vagy

§  hasonló végzettség

Előny:

- ipari környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat.

- rugalmasság

- felhasználói szintű számítógépes ismeret

- B kategóriás jogosítvány

Munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel.

Foglalkoztatás jellege: műszakos munkarend

Munkavégzés helye: Érdi Szennyvíztisztító Telep

Munkabér, juttatások: a munkabér megegyezés szerint kerül meghatározásra, egyéb juttatásokra a Társaságunknál hatályos belső szabályzatok tartalmaznak rendelkezéseket.

Álláshely betölthetőségének ideje: elbírálást követően azonnal, illetve megegyezés szerint

Benyújtandó iratok: önéletrajz, bérigény, motivációs levél

Fényképes pályázati anyagát a titkarsag@erdicsatornamuvek.hu, e-mail címre kérjük megküldeni.

Ajánlás a Facebook-on Share
Események
2018. december
HKSzCsPSzV
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Felhívások
Meghívó
2018.12.18. kedd 15:00
Polgárok Háza I. emelet 117. tárgyaló – Érd, Alsó u. 3.
2018.12.18. kedd 17:00
2018.12.20. csütörtök 10:00
Polgárok Háza Díszterme – Érd, Alsó u. 3.
foldrajzi.jpg
katasztrofa
erdi_ujsag_2016.jpg
Érdi Lap
tamop
napraforgp
Érdi galéria