erdmost
erdiradio_online
handball
SzepesBanner
Megyei Jogú Városok Szövetsége
mjvsz
nav
KormanyzatBanner
Érdcenter
agaboga
CsukaBanner
tanuszoda
visegrad
tamop
- Bizottsági szervezet
Betűméret növeléseBetűméret csökkentése
Bizottsági Szervezet 2014-2019
2015.04.13. hétfő 17:55

Pénzügyi és Költségvetési Bizottság

 Városfejlesztési, Városüzemeltetési és Vagyongazdálkodási Bizottság

 Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Bizottság

 Szociális és Egészségügyi Bizottság

Köznevelési és Művelődési Bizottság

Sport és Ifjúsági Bizottság

Közrendvédelmi Bzottság

Vagyonnyilatkozati, Összeférhetetlenségi és Méltatlansági Bizottság

1.) A Közgyűlés a Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény 57. § (2) bekezdésének megfelelően a gazdálkodással, a helyi adókkal, valamint a város költségvetésével, annak végrehajtásával, az önkormányzati vagyonváltozással, valamint az adósságot keletkeztető kötelezettségvállalással összefüggő döntések előkészítésére, véleményezésére, a végrehajtás ellenőrzésére, illetve a helyi önkormányzati rendeletekben meghatározott feladat- és hatáskörök gyakorlására Pénzügyi és Költségvetési Bizottságot választ az alábbiak szerint:

 

Elnök:

Pulai Edina

 

 

Tagok:

Antunovits Antal

 

Demjén Attila

 

Kopor Tihamér

 

Szűcs Gábor

 

Tekauer Norbert

Nem képviselő tagok:

Csengeri Attila

 

Csóli Csaba

 

Harkai László

 

Miklósi Csaba

 

Zólyomi Ádám

2.) A Közgyűlés a településfejlesztéssel, településrendezéssel, földrajzi nevekkel, vízrendezéssel és vízelvezetéssel, a csatornázással, a helyi közösségi közlekedéssel, a településüzemeltetéssel, továbbá az önkormányzat vagyonával, a lakás- és helyiség gazdálkodással összefüggő döntések előkészítésére, véleményezésére, a végrehajtás ellenőrzésére, valamint a helyi önkormányzati rendeletekben meghatározott körben a tulajdonosi jogok, illetve feladat- és hatáskörök gyakorlására Városfejlesztési, Városüzemeltetési és Vagyongazdálkodási Bizottságot választ az alábbiak szerint:

 

Elnök:

Szabó Béla

 

 

Tagok:

Demjén Attila

 

Donkó Ignác

 

Kopor Tihamér

 

Szűcs Gábor

Nem képviselő tagok:

Csépán István

 

Józsa Csaba

 

Mészáros Mihály

 

3.) A Közgyűlés az épített és természeti környezet védelmével, a környezet-egészségüggyel, a hulladékgazdálkodással valamint a mezőgazdasággal összefüggő döntések előkészítésére, véleményezésére, a végrehajtás ellenőrzésére, illetve a helyi önkormányzati rendeletekben meghatározott feladat- és hatáskörök gyakorlására Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Bizottságot választ az alábbiak szerint:

 

Elnök:

Fülöp Sándorné

 

 

Tagok:

Antunovits Antal

 

Csornainé Romhányi Judit

 

Pulai Edina

 

Dr. Veres Judit

Nem képviselő tagok:

Bada Zoltán

 

 

 

dr. Kováts Ferenc

 

Martin Norbert

 

4.) A Közgyűlés a szociális, gyermekjóléti szolgáltatással és ellátással, a gyermek- és ifjúságvédelemmel, az egészségügyi ellátással, állategészségügyi, növényvédelmi, és a szociális és egészségügyi vállalkozásokkal kapcsolatos döntések előkészítésére, véleményezésére, a végrehajtás ellenőrzésére, valamint a helyi önkormányzati rendeletekben meghatározott feladat- és hatáskörök gyakorlására Szociális és Egészségügyi Bizottságot választ az alábbiak szerint:

 

Elnök:

Dr. Veres Judit

 

 

Tagok:

Csornainé Romhányi Judit

 

dr. Csőzik László

 

Demjén Attila

 

Fülöp Sándorné

Nem képviselő tagok:

Auer Richárdné

 

Riebel Zsófia

 

Stibrányi Mártonné

 

Tímár Istvánné

 

5.) A Közgyűlés az óvodai ellátással, a kulturális szolgáltatással, a közművelődési, tudományos és művészeti tevékenység támogatásával, valamint az önkormányzat testvérvárosi és nemzetközi külkapcsolataival összefüggő döntések előkészítésére, véleményezésére, a végrehajtás ellenőrzésére, illetve a helyi önkormányzati rendeletekben meghatározott feladat- és hatáskörök gyakorlására Köznevelési és Művelődési Bizottságot választ az alábbiak szerint:

 

Elnök:

Kéri Mihály

 

 

Tagok:

dr. Csőzik László

 

Donkó Ignác

 

dr. Havasi Márta

 

Kopor Tihamér

 

Mórás Zsolt

Nem képviselő tagok:

Földesi Csaba

 

Nagy Zoltán

 

Orlai Sándor

 

Tóth Tamásné

 

6.) A Közgyűlés a gyermek és ifjúsági feladatokról való gondoskodással, a sport támogatásával,összefüggő döntések előkészítésére, véleményezésére, a végrehajtás ellenőrzésére, illetve a helyi önkormányzati rendeletekben meghatározott feladat- és hatáskörök gyakorlására Sport és Ifjúsági Bizottságot választ az alábbiak szerint:

 

Elnök:

Mórás Zsolt

 

 

Tagok:

dr. Havasi Márta

 

Kéri Mihály

 

Szabó Béla

 

Tekauer Norbert

Nem képviselő tagok:

Battai Zoltán

 

Gáspár Antal

 

Gurubi Flórián

 

Tornai Tibor

 

7.) A Közgyűlés Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény (továbbiakban: Mötv.) 37. § 38. § és 39. §-aiban foglalt feladatok végrehajtására Vagyonnyilatkozati, Összeférhetetlenségi és Méltatlansági Bizottságot választ az alábbiak szerint:

 

Elnök:

Antunovits Antal

 

 

Tagok:

Donkó Ignác

 

Pulai Edina

 

8.) A Közgyűlés a település közrendjével, közbiztonságával és tűzbiztonságával összefüggő döntések előkészítésére, véleményezésére, a végrehajtás ellenőrzésére, illetve a helyi önkormányzati rendeletekben meghatározott feladat- és hatáskörök gyakorlására Közrendvédelmi Bizottságot választ az alábbiak szerint: 

Elnök:

Tekauer Norbert

 

 

Tag:

Mórás Zsolt

Nem képviselő tag:

Zsombik Zsolt

 

Nyomtatás
Ajánlás a Facebook-on Share
Események
2018. augusztus
HKSzCsPSzV
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Felhívások
Meghívó
2018.08.16. csütörtök 10:00
Polgárok Háza Díszterme – Érd, Alsó u. 3.
foldrajzi.jpg
katasztrofa
erdi_ujsag_2016.jpg
Érdi Lap
tamop
napraforgp
Érdi galéria