erdmost
erdiradio_online
handball
SzepesBanner
Megyei Jogú Városok Szövetsége
mjvsz
nav
KormanyzatBanner
Érdcenter
agaboga
CsukaBanner
tanuszoda
visegrad
tamop
Korábban írtuk 2013....
Betűméret növeléseBetűméret csökkentése
Érd Kiváló Diákja Emlékérmek átadása
2013.01.10. csütörtök 11:30
Adv

Hatodik alkalommal ismerte el városi kitüntetéssel az Önkormányzat azokat a Érden tanuló általános és középiskolásokat, akik nemzetközi tanulmányi versenyen az első húsz, országos tanulmányi versenyen az első 10, míg megyei tanulmányi versenyen az első három helyezés valamelyikét érték el.

A kitüntetések átadására 2012. december 15-én, a Polgárok Háza Dísztermében került sor. Segesdi János alpolgármester a kiváló diákok mellett az őket felkészítő pedagógusokat is köszöntötte. Beszédében is kiemelte, hogy a büszkeség mellet, amelyet a diákok kimagasló teljesítménye miatt éreznek, nem szabad megfeledkezni arról, hogy az eredmény mögött nemcsak a tanuló szorgalma és kemény munkája áll, hanem az őket felkészítő pedagógusoké is.

A 2012. évben Érd Kiemelkedő Diákja kitüntetés büszke tulajdonosai

Nemzetközi versenyen elért eredményükért

Tanuló neveIskola neveOsztályVerseny megnevezéseHelyezésFelkészítő tanár
Ménesi HannaÉrdligeti Általános Iskola4.oszt.Arany Toll Nemzetközi Meseíró Verseny. Románia3.Babiczné Fekete Edit
Bécsy BenceVörösmarty Mihály Gimnáium11.eCsillagászati és Asztrofizikai Nemzetközi Diákolimpia. BrazíliadiákolimpikonVarga László

 

Országos versenyen elért eredményükért:

Tanuló neveIskola neveOsztályVerseny megnevezéseHelyezésFelkészítő tanár
Kánnai BálintBolyai János Általános Iskola6.dJedlik Ányos Fizikaverseny1.Kissné Herpai Katalin
Kánnai MártonBolyai János Általános Iskola3.cJedlik Ányos Fizikaverseny6.Kissné Herpai Katalin
Perlusz ArtúrÉrdligeti Általános Iskola7."Szép Magyar Beszéd" verseny1.Dancs Ferencné
Danó TamásMóra Ferenc Általános Iskola (csapatban)7.Koncz Dezső országos komplex tanulmányi verseny az értelmileg akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó ált. iskoláknak7.Árkai Erika
Rostás István7.
Csurán Kristóf8.
Csurán Tímea8.
Németh Richárd8.
Terhes Zsolt Ádám8.
Tóth MártonLukin László AMI   Országos Barokk Zenei Fesztivál és Verseny2.Szabó János
III. Regionális Furulyaversenyarany plusz
XI. Regionális Szolfézsverseny1.Lehotka Ildikó
Tóth MiklósLukin László AMI IV. Országos Harmonikaverseny4.Szokolai Zoltán
Király Ádám MiklósLukin László AMI  V. Országos Zeneiskolai Ferenczi György Zongoraverseny3.Kulcsár Janka
XI. Regionális Szolfézsverseny3.Szabó Júlia
Tóth LucaLukin László AMI VII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny1.Krum Enikő
Kecskés BoglárkaVörösarty Mihály Gimnázium10.eArany János Irodalmi Versenybronz fokozatEőri Brigitta
Virágh Anna    Vörösmarty Mihály Gimnázium9.b   Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny5.Versits Lívia
Curie Kémia Emlékverseny8.
Irinyi János Középiskolai Kémiaversenymegyei 1. is!
Mikola Sándor országos tehetségkutató fizikaversenymegyei 1. is!Varga László
Gordiusz matematika tesztversenymegyei 3. is!Kanyó-Kállay Adrienn
Batha Bálint Vörösmarty Mihály Gimnázium8.e Curie Kémia Emlékverseny4.Tiringerné Bencsik Margit
Hevesy György országos kémiaversenymegyei 2. is!
Rahyab RachelVörösmarty Mihály Gimnázium12.eGeorgikon biológiaverseny középiskolásoknak2.Tiringerné Bencsik Margit
Petrás DóraVörösmarty Mihály Gimnázium12.eGeorgikon biológiaverseny középiskolásoknak6.Kitzinger István, Tiringerné Bencsik Margit
Enyedi Vivien Vörösmarty Mihály Gimnázium11.b Bugát Pál természetismereti műveltségi vetélkedő 3., csapatban Kitzinger István, Tiringerné Bencsik Margit 
Kubovics Mártával, Kalmár Ildikóval csapatban!
Dallos BenceVörösmarty Mihály Gimnázium10.d Disputa Országos Vitaverseny 3. Somfainé Szűcs Mária 
 Isépy Rékával és Domán Zsolttal csapatban!

 

Megyei versenyen elért eredményükért:

Tanuló neveIskola neveOsztályVerseny megnevezéseHelyezésFelkészítő tanár
Darabos ÁdámBolyai János Általános Iskola7.dZrínyi Ilona matematikaverseny3.Neuverth Irén
Süle ÁrminBolyai János Általános Iskola7.dZrínyi Ilona matematikaverseny3.Neuverth Irén
Rózsahegyi JánosBolyai János Általános Iskola7.dZrínyi Ilona matematikaverseny3.Neuverth Irén
Molnár VeronaÉrdligeti Általános Iskola2.oszt.Zrínyi Ilona matematikaverseny1.Váli Zsuzsanna
Zatykó ÁbelÉrdligeti Általános Iskola4.oszt.Zrínyi Ilona matematikaverseny1.Acsay Judit
Danó TamásMóra Ferenc Általános Iskola (csapatban)7.Koncz Dezső országos komplex tanulmányi verseny az értelmileg akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó ált. iskoláknak1.Árkai Erika
Oláh Rozália6.
Rostás István7.
Csurán Tímea8.
Terhes Zsolt Ádám8.
Tóth BarnabásLukin László AMI Pest megyei Klarinétverseny1.Kiss Marianna
Takács HajnalkaLukin László AMI Pest megyei Klarinétverseny3.Kiss Marianna
Nagy Kristóf VMG 9.b Curie Kémia Emlékverseny3.Versits Lívia
Irinyi János Középiskolai Kémiavereny2.
Erényi JúliaVMG9.aSzép Magyar Beszéd verseny3.Maróti Zsolt
Pozsgai ZsófiaVMG9.bIrinyi János Középiskolai Kémiavereny3.Versits Lívia
Elekes MártaVMG, csapatban9.bDisputa VitaversenyKözép Magyarországi regionális, 3.Jasper-Makay Emese
Takács Bertalan
Szokolai Csenge
Budavári Ruben PálVMG12.cGordiusz matematika tesztverseny3.Ruzsenszki Magdolna
Pusztai ÁrpádVMG8.eHevesy György országos kémiaverseny1.Tiringerné Bencsik Margit
Pelyva DávidVMG7.eHevesy György országos kémiaverseny3.Versits Lívia
Mészáros MártonVMG, csapatban  6.e  Zrínyi Ilona matematikaverseny  1.  Sulainé Szegedi Nóra  
Habóczki Orsolya
Lakatos Dávid

 

Korábban már Érd Kiváló Diák Emlékérmet kaptak, 2012-ben díszoklevéllel jutalmazták a következő tanulókat:

Szokolai NándorLukin László AMI1.évf. Nemzetközi Harmonikaverseny10., arany fokozatSzokolai Zoltán
Országos Harmonikaverseny2.
Szokolai GergelyLukin László AMI3. évf. Nemzetközi Harmonikaverseny7., arany fokozat
Országos Harmonikaverseny1., és különdíj
Fábián DávidLukin László AMI7. évf.Országos Harmonikaverseny5.
Horváth ÁdámLukin László AMI4. évf.Országos Harmonikaverseny1.
Szabó GergelyLukin László AMI8. évf.Országos Harmonikaverseny1., és különdíj
Vajda ZoltánLukin László AMI9. évf.Országos Harmonikaverseny3.
Szilas JuditVörösmarty Mihály Gimnázium10.dImplom József Középiskolai Helyesírási VersenyKárpát-medencei döntő, 8.Besenyői Erika
Vas BarnabásVörösmarty Mihály Gimnázium6.eSimonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási VersenyKárpát-medencei döntő 10., megyei 1.Somfainé Szűcs Mária
Pálos ZsófiaVörösmarty Mihály Gimnázium11.eFöldrajz OKTVorsz. 12.Bakos Mária
Less Nándor országos földrajzversenyorsz.5.
Pósch GyöngyiVörösmarty Mihály Gimnázium12.cRajz OKTVorsz.19.Zalaváriné Muk Ágota
Bosits Miklós Vörösmarty Mihály Gimnázium 11.e Kémia OKTVorsz.21.Versits Lívia
Gordiusz matematika tesztversenymegyei 1. is!Sulainé Szegedi Nóra
Isépy RékaVörösmarty Mihály Gimnázium11.eDisputa Országos Vitaversenyorsz. 3. csapatbanSomfainé Szűcs Mária
Domán Zsolt11.a
Horváth AnnaVörösmarty Mihály Gimnázium10.cCurie Kémia Emlékversenyorsz.8.Versits Lívia, Tiringerné Bencsik Margit
Fekete DorottyaVörösmarty Mihály Gimnázium12.eGeorgikon biológia verseny középiskolásoknakorsz.1.Tiringerné Bencsik Margit
Kacz LeventeVörösmarty Mihály Gimnázium12.bGeorgikon biológia verseny középiskolásoknakorsz.8.Kitzinger István
Kubovics MártaVörösmarty Mihály Gimnázium11.bBugát Pál természetismereti műveltségi vetélkedőorsz. 3., csapatbanKitzinger István, Tiringerné Bencsik Margit
Kalmár Ildikó
 Enyedi Viviennel csapatban 
Károlyi ÁronVörösmarty Mihály Gimnázium11.eDusza Árpád programozói emlékversenyorsz. 2., csapatbanSzűcs Miklós
Gellár Vince
 Bosits Miklóssal csapatban   
Fauszt DorottyaVörösmarty Mihály Gimnázium10.bIrinyi János Középiskolai Kémiaversenymegyei 2.Tiringerné Bencsik Margit
Tóth Borbála IbolyaVörösmarty Mihály Gimnázium10.bIrinyi János Középiskolai Kémiaversenymegyei 3.Tiringerné Bencsik Margit
Pató MátéVörösmarty Mihály Gimnázium10.eGordiusz matematika tesztversenymegyei 3.Ruzsenszki Magdolna
Szolnoki BarnaVörösmarty Mihály Gimnázium10.bIrinyi János Középiskolai Kémiaversenymegyei 1.Tiringerné Bencsik Margit

 

Gratulálunk a díjazottaknak, és további sok sikert kívánunk tanulmányaikhoz!

 

A díjátadó ünnepség képekben - Fényképalbum

Nyomtatás
Ajánlás a Facebook-on Share
Események
2018. október
HKSzCsPSzV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Felhívások
Meghívó
2018.10.24. szerda 15:00
Polgárok Háza I. emelet 117. tárgyaló – Érd, Alsó u. 3.
2018.10.24. szerda 17:00
Polgárok Háza I. emelet 117. tárgyaló – Érd, Alsó u. 3.
2018.10.25. csütörtök 10:00
Polgárok Háza Díszterme – Érd, Alsó u. 3.
foldrajzi.jpg
katasztrofa
erdi_ujsag_2016.jpg
Érdi Lap
tamop
napraforgp
Érdi galéria