erdmost
erdiradio_online
handball
SzepesBanner
Megyei Jogú Városok Szövetsége
mjvsz
nav
KormanyzatBanner
Érdcenter
agaboga
CsukaBanner
tanuszoda
visegrad
tamop
Úszás
Betűméret növeléseBetűméret csökkentése
MÓRON JÁRTAK AZ ELSŐ ÉRDI ÚSZÓ EGYLET VERSENYZŐI
2008.10.13. hétfő 14:51

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> Az elmúlt vasárnap a VI. Ezerjó Kupán szerepeltek városunk úszópalántái. Népes háromszáz-ötven fős mezőnyben teljesítettek tizenkét megrendezett számban és nagy egyéni csúcsok mellett sok értékes helyezéssel és éremmel tértek haza. Valamint az összesített pontversenyben a tizennyolc induló csapat közül az ötödik helyet szerezték meg Egerszegi Klára és Plagányi Zsolt tanítványai.

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

100 m fiú gyors: 96’-os  Fehér Balázs II., Kováts Gergő V. 94-es Újvári Márk IV.,  Bujka Botond IX., 93-as Tóth Alex V.

100 m lány gyors: 96-os Plagányi Fanny X., 95-.ös Tóth Lili III., 94-es Bősz Regina III.

100 m fiú mell: 98-as Kovács Benedek VI., Tekauer Márk VII.

100 m lány mell: 98-as Varga Eszter XVIII., 97-es Plagányi Neszta XIV., Vörös Orsolya XVIII.

50 m fiú mell: 2000-es Bujka Zétény XII., Beliczai Bence III.,

50 m lány mell: 2001-es Beliczai Bóra II., 2000-es Varga Hanga XI.

200 m fiú vegyes: 96-os Fehér Balázs III., Kováts Gergő I., 94-es Újvári Márk VI., Bujka Botond VIII., 93-as Tóth Alex V.

200 m lány vegyes: 96-os Plagányi Fanny IX., 95-ös Tóth Lili III., 94-es Bősz Regina III.

100 m fiú vegyes: 98-as Kovács Benedek II., Tekauer Márk I.

100 m lány vegyes:98-asVarga Eszter XIX.,97-esPlagányi NesztaXIX.,Vörös Orsolya XVIII.

50 m fiú gyors: 2000-es Bujka Zétény XVI., Beliczai Bence IV., Tekauer Patrik VIII., Vigassy Bálint kiz., Milák Kristóf  II.

50 m lány gyors: 2001-es Beliczai Bóra III., 2000-es Varga Hanga VIII.

 

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

A következő verseny:

Pest Megyei Csapatbajnokság

2008. október 19. 9,00 óra

Százhalombatta

Új Fedett Uszoda

Nyomtatás
Kapcsolódó anyagok
Ajánlás a Facebook-on Share
Események
2018. október
HKSzCsPSzV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Felhívások
Meghívó
2018.10.24. szerda 15:00
Polgárok Háza I. emelet 117. tárgyaló – Érd, Alsó u. 3.
2018.10.24. szerda 17:00
Polgárok Háza I. emelet 117. tárgyaló – Érd, Alsó u. 3.
2018.10.25. csütörtök 10:00
Polgárok Háza Díszterme – Érd, Alsó u. 3.
foldrajzi.jpg
katasztrofa
erdi_ujsag_2016.jpg
Érdi Lap
tamop
napraforgp
Érdi galéria