erdmost
erdiradio_online
handball
SzepesBanner
Megyei Jogú Városok Szövetsége
mjvsz
nav
KormanyzatBanner
Érdcenter
agaboga
CsukaBanner
tanuszoda
visegrad
tamop
Országgyűlési képviselők választása 2018.
Betűméret növeléseBetűméret csökkentése
Szavazatszámláló bizottságok, szavazókörök listája
2018.04.06. péntek 10:42

 

1. Szavazókör: Pedagógiai Szakszolgálat épülete Érd, Fő u. 40-42.

Elnök:

Takács Attiláné

Helyettes:

Soós Nagy Zsoltné

 

Gruber Istvánné

Delegáltak:

Miklós László MSZP-Párbeszéd

 

ifj. Antunovits Antal FIDESZ-KDNP

 

Póth Erzsébet - FIDESZ-KDNP

 

Káldi Attila – JOBBIK

 

2. Szavazókör: Pedagógiai Szakszolgálat épülete Érd, Fő u. 40-42.

Elnök:

Hudák Ágnes

Helyettes:

Rózsáné Mányai Mária

 

Kökényné Domokos Erika

Delegáltak:

Dimerth Miklós - MSZP-Párbeszéd

 

Péter Tamás - FIDESZ-KDNP

 

Kávrán Ilona - FIDESZ-KDNP

 

Mihalicz Csilla - LMP

 

3. Szavazókör: Érdi Bolyai János Általános Iskola Érd, Erzsébet u. 24-32.

Elnök:

Zsákovics János

Helyettes:

Pál Melinda Klára

 

Sipos Lajosné

Delegáltak:

Fabricius-Ferke György MSZP-Párbeszéd

 

Kováts Anna Mária - FIDESZ-KDNP

 

Kassai István - FIDESZ-KDNP

 

Kocsis Sándorné - JOBBIK

 

4. szavazókör: Érdi Bolyai J. Ált. Iskola Érd, Erzsébet u. 24-32.

Elnök:

Kiss József Attila

Helyettes:

Simon Zsuzsa

 

Csikesz Ferenc György

Delegáltak:

Szabó Aranka MSZP-Párbeszéd

 

Tokics Ferencné- FIDESZ-KDNP

 

Vernyik Pálné- FIDESZ-KDNP

 

Süle Zsolt – Magyar Kétfarkú Kutya Párt

 

5. Szavazókör: dr. Romics L. Eü. Intézmény Felső u. 39-41.(kijelölt szavazókör)

Elnök:

Fodor Károlyné

Helyettes:

Szalai Katalin Regina

 

Bereczki Ferencné

 

Szél Ágnes Eszter

 

Dombai Péter

Delegáltak:

Dr. Szűcs Lajos - MSZP-Párbeszéd

 

Batai Istvánné – DK

 

Péter Emőke - FIDESZ-KDNP

 

Gáspár Antal - FIDESZ-KDNP

 

Vitáris Imre - JOBBIK

6. szavazókör: Érdi Kós Károly Szakképző Iskola Érd, Ercsi u. 8.

Elnök:

Dobos István János

Helyettes:

Patócs Ildikó

 

Gruber Józsefné

Delegáltak:

Borbély Gáborné - MSZP-Párbeszéd

 

Stibrányi Mártonné - FIDESZ-KDNP

 

Antal Gábor - FIDESZ-KDNP

 

Gyulai Árpád - JOBBIK

7. Szavazókör: Érdi Batthyány Általános Iskolai Sportiskola Érd, Fácán köz 1.

Elnök:

Uzsák Rita

Helyettes:

Bak Ilona

 

Hunyák Illés

Delegáltak:

Hrács Józsefné - MSZP-Párbeszéd

 

Dr. Yosephe S. Kaddy - MSZP-Párbeszéd

 

Molnárné Fónyad Anna - FIDESZ-KDNP

 

Lénárt András Sándorné - FIDESZ-KDNP

 

Lugosi Károly - JOBBIK

 

8. Szavazókör: Érdi Batthyány Ált.Iskolai Sportiskola Érd, Fácán köz 1.

Elnök:

Kiss Barnabás

Helyettes:

Bukor Zoltánné

 

Soproniné Molnár Mária

Delegáltak:

Dr. Dániel József - MSZP-Párbeszéd

 

Bereczki Béla - FIDESZ-KDNP

 

Gaál István - FIDESZ-KDNP

 

Tóth András Antal - LMP

 

9. Szavazókör: Érdi Móra Ferenc Általános Iskola Érd, Holló tér 1.

Elnök:

Czirják Orsolya Luca

Helyettes:

Balogh Istvánné

 

Bacsa Lajos Antalné

Delegáltak:

Tornyi Lászlóné - MSZP-Párbeszéd

 

Pilisy Sándor – DK

 

Riebel Ferenc - FIDESZ-KDNP

 

Pintér Lászlóné- FIDESZ-KDNP

 

Kókai Krisztián - LMP

 

10. Szavazókör: Érdi Móra Ferenc Általános Iskola Érd, Holló tér 1.

Elnök:

Földesiné Ollé Veronika Tímea

Helyettes:

Nagy Istvánné

 

Verbősy Lászlóné

Delegáltak:

Farkas József - MSZP-Párbeszéd

 

Gurubi Flórián - FIDESZ-KDNP

 

Dózsa György- FIDESZ-KDNP

 

11. Szavazókör: Érdi Móra Ferenc Általános Iskola Érd, Holló tér 1.

Elnök:

Ivánszkiné Fintor Ágnes

Helyettes:

Németh Ágota Erzsébet

 

Balázs Tibor Péterné

Delegáltak:

Balogh László Istvánné - MSZP-Párbeszéd

 

Tornai Tibor- FIDESZ-KDNP

 

Mészáros Mihály - FIDESZ-KDNP

 

12. Szavazókör: Érdi Gárdonyi G. Általános Iskola Érd, Gárdonyi u. 1/b.

Elnök:

Ivánszki Ferenc

Helyettes:

Dávid Evelin

 

Patzelt Zoltán

Delegáltak:

Nádasi László Richárdné - MSZP-Párbeszéd

 

Iszak Lajos - FIDESZ-KDNP

 

Tóth Gyula - FIDESZ-KDNP

 

Illés János - JOBBIK

 

13. Szavazókör: Csuka Zoltán Könyvtár Érd, Hivatalnok u. 14.  Tel: 365-470

Elnök:

Fodor Bernadett

Helyettes:

Bognár István

 

Varga Márk

Delegáltak:

Libnár Antalné - MSZP-Párbeszéd

 

Kovács Vince - FIDESZ-KDNP

 

Eskulics György- FIDESZ-KDNP

 

Tetlák Örs Gábor - LMP

 

14. Szavazókör: Érdi Gárdonyi G. Ált. Iskola Érd, Gárdonyi Géza u. 1/b.

Elnök:

Bilig Jánosné

Helyettes:

Pető Jánosné

 

Lantos Katalin Irén

Delegáltak:

Gyányi Lászlóné - MSZP-Párbeszéd

 

Dr. Kézdyné Patakfalvy Irma Katalin - FIDESZ-KDNP

 

Argyellán Attila - FIDESZ-KDNP

 

Lehoczky László - JOBBIK

 

15. Szavazókör: Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium Érd, Széchenyi tér 1.

Elnök:

Herszényi Imre Zoltánné

Helyettes:

Simon Janka

 

Glaser Katalin

Delegáltak:

Cziva Istvánné - MSZP-Párbeszéd

 

Szloboda József - FIDESZ-KDNP

 

Tombor Márton - FIDESZ-KDNP

 

Halgasen István - JOBBIK

16. Szavazókör: Meseház Óvoda, Gyula utca 33-37.

Elnök:

Hunyadi Ferenc

Helyettes:

Paulik Attila

 

Galyas Ferenc

Delegáltak:

Takács Edéné - MSZP-Párbeszéd

 

Bács István - FIDESZ-KDNP

 

Borsányi Csilla - FIDESZ-KDNP

 

Wetter Gyula Gáborné - JOBBIK

 

17. szavazókör: Szepes Gyula Művelődési Központ Érd, Alsó u. 9.

Elnök:

Mészárosné Albrecht Tünde

Helyettes:

Paulik János

 

Barát Iván

Delegáltak:

Farkas Éva- MSZP-Párbeszéd

 

Kovács István - MSZP-Párbeszéd

 

Bertalan Katalin - FIDESZ-KDNP

 

Péváné Hegedűs Magdolna - FIDESZ-KDNP

 

Szigeth László - JOBBIK

 

18. Szavazókör: Érdligeti Általános Iskola Érd, Diósdi út 95-101.

Elnök:

Bánkiné Kovács Aranka

Helyettes:

Csákány Gabriella

 

Gulyás Erika

Delegáltak:

Hegymegi-Barakonyi István - MSZP-Párbeszéd

 

Recsnyik Mihályné - FIDESZ-KDNP

 

Dr. Szegedi László - FIDESZ-KDNP

 

Bolya Alfréd - JOBBIK

 

19. Szavazókör: Érdligeti Általános Iskola Érd, Túr u. 5-7.

Elnök:

Hargitai Péter

Helyettes:

Vékony Józsefné

 

Vén Anikó

Delegáltak:

Sági Jánosné - MSZP-Párbeszéd

 

Szántó Erzsébet Gizella - FIDESZ-KDNP

 

Szántó Mária - FIDESZ-KDNP

 

Szilvási Nikolett - JOBBIK

20. Szavazókör: HUBERT PARKETTA  Érd, Budafoki u. 14.

Elnök:

Kartik Dóra

Helyettes:

Riskó Jánosné

 

Vilányiné Jani Anikó

Delegáltak:

Marton Mihály - MSZP-Párbeszéd

 

Ágostonné Kemény Andrea - FIDESZ-KDNP

 

Morzsik Ádám - FIDESZ-KDNP

 

Schmidtka László - JOBBIK

21. Szavazókör: Érdligeti Általános Iskola Érd, Túr u. 5-7.

Elnök:

Druzsin Józsefné

Helyettes:

Baráth Mónika

 

Buchelt Barbara

Delegáltak:

Sági János- MSZP-Párbeszéd

 

Jobban István - FIDESZ-KDNP

 

Harkai László - FIDESZ-KDNP

 

Wolf Renáta - JOBBIK

 

22. Szavazókör: Érdliget Általános Iskola Érd, Túr u. 5-7.

Elnök:

Druzsin József

Helyettes:

Riskó János

 

Háner Fanni Viola

Delegáltak:

Varga László - MSZP-Párbeszéd

 

Németh Józsefné - FIDESZ-KDNP

 

Wischin Tibor Rudolf - FIDESZ-KDNP

 

Zsombik Zsolt - JOBBIK

 

23. Szavazókör: Kutyavári Tagóvoda Érd, Kutyavári u. 10.

Elnök:

Muczáné Vigh Éva

Helyettes:

Miskei Eszter

 

Küzdi Ferenc

Delegáltak:

Nagy Kálmán - MSZP-Párbeszéd

 

Szalai Antal Istvánné - FIDESZ-KDNP

 

Méhész Gyula - FIDESZ-KDNP

 

Dobó Istvánné - JOBBIK

24. Szavazókör: Kutyavári Tagóvoda Érd, Kutyavári u. 10.

 

Elnök:

Horváth Gábor

Helyettes:

Szitás Endre

 

Müllner Anita

Delegáltak:

Miklósné Dr. Kővári Julianna - MSZP-Párbeszéd

 

Szűcs Lászlóné - FIDESZ-KDNP

 

Isépy Andor Zoltán- FIDESZ-KDNP

 

Révész Dávid - JOBBIK

 

25. Szavazókör: Érdi Gárdonyi G. Ált.Iskola Érd, Gárdonyi Géza u. 1/b.

Elnök:

Rebenszky Ilona

Helyettes:

Gyöngyösi Mária

 

Juhász Petra

Delegáltak:

Erdőkövy Henrikné - MSZP-Párbeszéd

 

Masszi Bálint - FIDESZ-KDNP

 

Józsa Enikő - FIDESZ-KDNP

 

Kling Ferenc- JOBBIK

26. Szavazókör: Napfény Otthon Érd, Kende u. 4-8.

Elnök:

Mezei Eszter

Helyettes:

Erényi Csaba János

 

Boroczki Jenő

Delegáltak:

Győri László - MSZP-Párbeszéd

 

Nagy Lajos Mihályné - MSZP-Párbeszéd

 

Császár Jánosné - FIDESZ-KDNP

 

Szabó András- FIDESZ-KDNP

 

Horváth Zoltánné - JOBBIK

 

27. Szavazókör: Érdi Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Érd, Bajcsy Zs. u. 19-21.

Elnök:

Kis József

Helyettes:

Dávid Károlyné

 

Nagy Ágota

Delegáltak:

Varga Illés Levente- MSZP-Párbeszéd

 

Miklósi Csaba János- FIDESZ-KDNP

 

Balla Julianna - FIDESZ-KDNP

 

Schuszter Henrik - JOBBIK

 

28. Szavazókör: Pöttöm Sziget bölcsőde Érd, Aradi u. 7.

Elnök:

Csiri József

Helyettes:

Jászberényi Krisztina

 

Kis Józsefné

Delegáltak:

Hegyi Jánosné - MSZP-Párbeszéd

 

Bujtor Károly – DK

 

Fauszt Zoltán- FIDESZ-KDNP

 

Józsa Csaba László - FIDESZ-KDNP

 

Uhri Bálint - LMP

 

29. Szavazókör: Érdligeti Ált. Isk. Érd, Diósdi út 95-101.

Elnök:

Gabelics Tamásné

Helyettes:

Pletser Szilvia

 

Zámbó János Ottóné

Delegáltak:

Hollósiné Piszvarum Erzsébet - MSZP-Párbeszéd

 

Nagy Zoltán Jánosné- FIDESZ-KDNP

 

Dudás Sándor- FIDESZ-KDNP

 

Lohr Péter János - LMP

 

30. Szavazókör: Érdligeti Ált. Isk. Érd, Diósdi út 95-101.

Elnök:

Kuzmics Gabriella

Helyettes:

Tarcsi Sarolta

 

Gergely Ilona

Delegáltak:

Fodor József - MSZP-Párbeszéd

 

Viszlay János - FIDESZ-KDNP

 

Viszlayné Török Ivett Anna- FIDESZ-KDNP

 

Nagy Zsuzsanna - JOBBIK

 

31. Szavazókör: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

Elnök:

Pékné Durányi Mária Magdolna

Helyettes:

Bencsik Diána

 

Gáspár Józsefné

Delegáltak:

dr. Benkő András - MSZP-Párbeszéd

 

Fügedi József - MSZP-Párbeszéd

 

Bada-Uti Birgitta - FIDESZ-KDNP

 

Bada Zoltán- FIDESZ-KDNP

 

32. Szavazókör: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

Elnök:

Pletser Gáborné

Helyettes:

Fekete Józsefné

 

Grátzer Mihályné

Delegáltak:

Dr. Benkő Andrásné - MSZP-Párbeszéd

 

Lovász Andrásné - MSZP-Párbeszéd

 

Demjénné Herendi Éva- FIDESZ-KDNP

 

Jánosiné Kusztora Irma Andrea- FIDESZ-KDNP

 

Ráczné Bata Valéria - JOBBIK

 

33. Szavazókör: Pöttöm Sziget Bölcsőde Érd, Aradi u. 7.

Elnök:

Varga Dóra Krisztina

Helyettes:

Szigeti Józsefné

 

Kraszkó András

Delegáltak:

Fekete Adalbert - MSZP-Párbeszéd

 

Horváth Miklós Tibor - MSZP-Párbeszéd

 

Riebel Zsófia Zsuzsanna - FIDESZ-KDNP

 

Percz Antal - FIDESZ-KDNP

 

34. Szavazókör: Szivárvány Óvoda Érd, Hegesztő u. 2-8.

Elnök:

Juhász Dorottya

Helyettes:

Lukácsi Krisztina

 

Dukát Róbert

Delegáltak:

Gasparics Ferenc - MSZP-Párbeszéd

 

Auer Richárdné - FIDESZ-KDNP

 

Gramantik Lászlóné - FIDESZ-KDNP

 

Zsolnáné Kiss Andrea- JOBBIK

35. Szavazókör: Érdi Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Érd, Bajcsy Zs. u. 19-21.

Elnök:

Málnási-Szász Myrtill

Helyettes:

Faragóné Szappanos Ilona

 

Péterné Bálint Teréz

Delegáltak:

Kovács Jenő Gyuláné - MSZP-Párbeszéd

 

Oláh Anna      - MSZP-Párbeszéd

 

Földes Ferenc Andásné - FIDESZ-KDNP

 

Király Csaba Ferenc - FIDESZ-KDNP

 

Keresztes Krisztina - JOBBIK

 

36. Szavazókör: Érdi Teleki Sámuel Ált. Isk. Érd, Törökbálinti út 1-3.

Elnök:

Bódi Ildikó

Helyettes:

Dr. Kis Zoltán

 

Péter Melinda

Delegáltak:

Takácsné Nagy Erzsébet - MSZP-Párbeszéd

 

Auer Richárd Ferenc - FIDESZ-KDNP

 

Halmen Csaba - FIDESZ-KDNP

 

Horváth Jolán - JOBBIK

 

37. Szavazókör: Kutyavári Tagóvoda Érd, Kutyavári u. 10.

Elnök:

Miskéri Ákos Levente

Helyettes:

Simon Imréné

 

Erdei Antalné

Delegáltak:

Hável Benedek - MSZP-Párbeszéd

 

Sümeghy Péterné - FIDESZ-KDNP

 

Prepeliczay Istvánné - FIDESZ-KDNP

 

Kubovicz Tamás – JOBBIK

 

38. Szavazókör: Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola Érd, Törökbálinti u. 1-3.

Elnök:

Marton Tiborné

Helyettes:

Závodi Nóra

 

Tóth Botond

Delegáltak:

Tumpeck Zsuzsanna - MSZP-Párbeszéd

 

Szomolay Tibor - FIDESZ-KDNP

 

Meczner Ferenc - FIDESZ-KDNP

 

Kuhár Antal - JOBBIK

 

39. Szavazókör: Érdi Kőrösi Csoma Ált.Iskola Érd, Bajcsy-Zs. u. 19-21.

Elnök:

Haubert Andrea

Helyettes:

Velez Gábor Józsefné

 

Kentsch Andreas

Delegáltak:

Juhász Ferencné - MSZP-Párbeszéd

 

Dr. Harmos Andrea Orsolya - MSZP-Párbeszéd

 

Dr. Farkas Attiláné - FIDESZ-KDNP

 

Stass László - FIDESZ-KDNP

 

Veres István Norbert - JOBBIK

 

40. Szavazókör: Monobau, Otelló u. 2.

 

Elnök:

Homoki Árpád

Helyettes:

Tárcza Attila Bertalanné

 

Dékány Mária

Delegáltak:

Kádár Katalin - MSZP-Párbeszéd

 

Béres Katalin - FIDESZ-KDNP

 

Gibáné Gyulai Klára - FIDESZ-KDNP

 

Ruman Miklósné - JOBBIK

 

 

41. Szavazókör: Szivárvány Óvoda Érd, Hegesztő u. 2-8.

Elnök:

Győrffy Gyula

Helyettes:

Szilágyi Katalin

 

Móricz Eszter

Delegáltak:

Bíróné Németh Elvira- MSZP-Párbeszéd

 

Asztalos Domokos István - FIDESZ-KDNP

 

Füstös Sándor- FIDESZ-KDNP

 

Moravetz Csaba Ferenc- JOBBIK

 

42. Szavazókör: Érdi Teleki Sámuel Ált. Iskola Érd, Törökbálinti út 1-3.

Elnök:

Zováth Ildikó Márta

Helyettes:

Varga Dániel Gergely

 

Németh Hilda

Delegáltak:

Muhi Anikó - MSZP-Párbeszéd

 

Pongrácz Dénes Emilné - FIDESZ-KDNP

 

Csepregi Imréné - FIDESZ-KDNP

 

Szoboszlai Márta- JOBBIK

43. Szavazókör: Érdi Teleki Sámuel Ált. Iskola Érd, Törökbálinti út 1-3.

Elnök:

Kubovicz Imre

Helyettes:

Barcsa Andrásné

 

Csonka József Jánosné

Delegáltak:

Újhelyi Gyula - MSZP-Párbeszéd

 

Heiter Gyuláné- FIDESZ-KDNP

 

Kőhegyiné Sánta Judit - FIDESZ-KDNP

 

Baráth Gyula József - JOBBIK

44. Szavazókör: Érdi Teleki Sámuel Ált. Isk. Érd, Törökbálinti út 1-3.

Elnök:

Földesi János Ádám

Helyettes:

Cseh Péterné

 

Tavasi Ildikó

Delegáltak:

Szécsi Zsanett - MSZP-Párbeszéd

 

Varga Jánosné- FIDESZ-KDNP

 

Göndör Jánosné - FIDESZ-KDNP

 

Szklenár Ákos – JOBBIK

 

Mednyánszky Ibolya Anna – Magyar Kétfarkú Kutya Párt

 

45. Szavazókör: Érdi Teleki Sámuel Ált. Isk. Érd, Törökbálinti út 1-3.

Elnök:

Pap Lajos Sándorné

Helyettes:

Földesi János

 

Böszörményiné Szamosi Katalin

Delegáltak:

Szlávik Zsuzsanna - MSZP-Párbeszéd

 

Takács Éva - FIDESZ-KDNP

 

Lambert Adrienn - FIDESZ-KDNP

 

Baráth Gyula Józsefné - JOBBIK

46. Szavazókör: Diamond Fittness és Wellness Érd, Favágó u. 107.

Elnök:

Kovács Zsuzsanna

Helyettes:

Galló József László

 

Farkas Orsolya

Delegáltak:

Hikmann Ákos - MSZP-Párbeszéd

 

Békési Róbert – DK

 

Füredy Csaba Levente- FIDESZ-KDNP

 

Tóth József - FIDESZ-KDNP

 

Bedő Balázs Antal - JOBBIK

 

47. Szavazókör: Parkvárosi Közösségi Ház

Elnök:

Csobánczy András

Helyettes:

Szendreyné Takács Gabriella

 

Fehér Dezsőné

Delegáltak:

Badó Jolán - MSZP-Párbeszéd

 

Keresztesné Szepesi Éva – DK

 

Iglai Kornél- FIDESZ-KDNP

 

Tóth András - FIDESZ-KDNP

 

Jánosi Tamás - JOBBIK

48. Szavazókör:Parkvárosi Közösségi Ház

Elnök:

Kutasi Lajosné

Helyettes:

Kárpáti Gabriella

 

Jackli Zsófia

Delegáltak:

Dr. Kemenczei Rezső- MSZP-Párbeszéd

 

Barabás Zoltán - FIDESZ-KDNP

 

Szűcs Lászlóné - FIDESZ-KDNP

 

Erdős Anikó - JOBBIK

 


Nyomtatás
Ajánlás a Facebook-on Share
Események
2018. december
HKSzCsPSzV
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Felhívások
Meghívó
2018.12.18. kedd 15:00
Polgárok Háza I. emelet 117. tárgyaló – Érd, Alsó u. 3.
2018.12.18. kedd 17:00
Polgárok Háza I. emelet 117. tárgyaló – Érd, Alsó u. 3.
2018.12.20. csütörtök 10:00
Polgárok Háza Díszterme – Érd, Alsó u. 3.
foldrajzi.jpg
katasztrofa
erdi_ujsag_2016.jpg
Érdi Lap
tamop
napraforgp
Érdi galéria