erdmost
erdiradio_online
handball
SzepesBanner
Megyei Jogú Városok Szövetsége
mjvsz
nav
KormanyzatBanner
Érdcenter
agaboga
CsukaBanner
tanuszoda
visegrad
tamop
- JELÖLTEK
Betűméret növeléseBetűméret csökkentése
Egyéni választókerületi jelöltek
2014.09.17. szerda 08:44

Egyéni választókerületi jelöltek a szavazólapra sorsolt sorrendben

 

1. számú választókerület

Jelölt neve

Jelőlő csoport

Káger Tamás

Független jelölt

Battai Zoltán

JOBBIK

Martin Norbert

20-30 EGYESÜLET

Antunovits Antal

FIDESZ-KDNP

Csibrák Csaba

CÉL

2. számú választókerület

Jelölt neve

Jelőlő csoport

Zsombik Zsolt

JOBBIK

Fridély László

CÉL

Herczegné Maróti Györgyi

MSZP-DK-EGYÜTT

Füle Beáta

20-30 EGYESÜLET

Simó Károly

FIDESZ-KDNP

3. számú választókerület

Jelölt neve

Jelőlő csoport

Mórás Zsolt

FIDESZ-KDNP

Káldi Attila

JOBBIK

Dombai Tamás

MSZP-DK-EGYÜTT

Fekete Tibor

20-30 EGYESÜLET

  4. számú választókerület

Jelölt neve

Jelőlő csoport

Dr. Bács István

FIDESZ-KDNP

Pulai Edina

JOBBIK

Segesdi János

FÜGGETLEN

Bakos Petra

20-30 EGYESÜLET

Fülöp Gábor

MIÉP

Turcsán Szabolcs

CÉL

Varga Gábor

MSZP-DK-EGYÜTT

5. számú választókerület

Jelölt neve

Jelőlő csoport

Tekauer Norbert

FIDESZ-KDNP

Érdi István

MSZP-DK-EGYÜTT

Csókás Henrietta

20-30 EGYESÜLET

Koltainé Vaskuti Erzsébet

JOBBIK

Falusi Ferenc

CÉL

6. számú választókerület

Jelölt neve

Jelőlő csoport

Marton Krisztián

AQP

Langó Nikolett

20-30 EGYESÜLET

Bilik Jánosné

CÉL

Ruckel László

JOBBIK

Kopor Tihamér

FIDESZ-KDNP

Szűcs Gábor

MSZP-DK-EGYÜTT

7. számú választókerület

Jelölt neve

Jelőlő csoport

Donkó Ignác

FIDESZ-KDNP

Bokor Sándor József

JOBBIK

Ubrankovics Edit

CÉL

Tatár Péter

20-30 EGYESÜLET

Földesi Csaba

MSZP-DK-EGYÜTT

8. számú választókerület

Jelölt neve

Jelőlő csoport

Szalóki Sándor

MSZP-DK-EGYÜTT

Hubai Árpád

CÉL

Demjén Attila

FIDESZ-KDNP

Szlanicsár Jánosné

20-30 EGYESÜLET

Dr. Iványi Kornél

JOBBIK

9. számú választókerület

Jelölt neve

Jelőlő csoport

Votin Zsolt

JOBBIK

Gasparics Ferenc

MSZP-DK-EGYÜTT

Fülöp Sándorné

FIDESZ-KDNP

Vietorisz Tamás Miklós

20-30 EGYESÜLET

 10. számú választókerület

Jelölt neve

Jelőlő csoport

Kéri Mihály

FIDESZ-KDNP

Csengeri Attila

20-30 EGYESÜLET

Csornainé Romhányi Judit

MSZP-DK-EGYÜTT

Tőkés István

CÉL

Szlotta István

JOBBIK

11. számú választókerület

Jelölt neve

Jelőlő csoport

Medvés Tímea

20-30 EGYESÜLET

Illés István

CÉL

Sári Gábor

Független jelölt

Dr. Veres Judit

FIDESZ-KDNP

Csépán István

MSZP-DK-EGYÜTT

12. számú választókerület

Jelölt neve

Jelőlő csoport

Dr. Havasi Márta

MSZP-DK-EGYÜTT

Gulyás Zsolt

JOBBIK

Kádár Kenese

Független jelölt

Szabó Béla

FIDESZ-KDNP

Dr. Csőzik László

20-30 EGYESÜLET

Halász Andrea

CÉL

 

Nyomtatás
Ajánlás a Facebook-on Share
Események
2018. május
HKSzCsPSzV
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Felhívások
Meghívó
2018.05.24. csütörtök 09:00
Polgárok Háza I. emelet 117. tárgyaló – Érd, Alsó u. 3.
2018.05.24. csütörtök 10:00
Polgárok Háza Díszterme - Alsó utca 3.
2018.05.27. vasárnap 17:00
Érd-Ófalu Hősök tere - I. világháborús emlékmű
foldrajzi.jpg
katasztrofa
erdi_ujsag_2016.jpg
Érdi Lap
tamop
napraforgp
Érdi galéria