Feladat

Ügyintéző

E-mail

Telefonszám

Könyvelés

Iparűzési adó ellenőrzés

117-es szoba

Pallóné Battai Beáta

 

Kele Ildikó

pallone@erd.hu

ado@erd.hu

kele.ildiko@erd.hu

23/522-348

Könyvelés

Adóigazolások kiállítása

118-as szoba

Jecs Anita

 

Haszonné Kádár Ágnes

jecs.anita@erd.hu

 

kadar.agnes@erd.hu

23/522-300/299

Adó- és értékbizonyítvány

119-es szoba

Molnár Ibolya

molnar@erd.hu

23/522-338

Építmény- és telekadó ellenőrzés

120-121-es szoba

Kárai-Hajdú Tünde

Lendvainé Tóth Szilvia

Nagyné Varga Katalin

karai.tunde@erd.hu

szilvia.toth@erd.hu

varga.katalin@erd.hu

23/522-300/255

23/522-300/287

23/522-300/259

Iparűzési adó

122-es szoba

Vida Viktória

Kapunicsné Dávid Szilvia

vida.viktoria@erd.hu

david.szilvia@erd.hu

 

23/522364

Építmény- és telekadó

123-as szoba

Vancsa Péter

Marosi Zsuzsanna

pvancsa@erd.hu

marosi@erd.hu

23/522-368

Iparűzési adó

128-as szoba

Urbán Andrea

Losteiner-Gaál Ágnes

urban.andrea@erd.hu

gaalagnes@erd.hu

 

23/522-300/267

Építmény- és telekadó

129-es szoba

Édl-Gulyás Anita

Mucsi Emese

edl.andrasne@erd.hu

mucsi.emese@erd.hu

 

23/522-399

Végrehajtás

130-as szoba

Sinkó Andrea

Farkas Laura

asinko@erd.hu

farkas.laura@erd.hu

23/522-300/269

Méltányos ügyek

131-es szoba

Hunyákné Müller Szilvia

Lánczy Hajnalka 

szhunyakne@erd.hu

lanczy@erd.hu

23/522-309 

 Talajterhelési díj, mezőőri járulék
132-es szoba

Erdélyi-Takács Dóra

takacs.dora@erd.hu

23/522-398

Csoportvezető 133-as szoba

Kartikné Szilágyi Enikő

kartikne@erd.hu;

ado@erd.hu

23/522-317

 

 

23/522-300/299