ÁLLÁSHIRDETÉS

Az Érd és Térsége Csatorna-szolgáltató Kft.
felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:
Szennyvízcsatorna karbantartó

Munkaköri feladat: Érd, Diósd és Tárnok települések szennyvízelvezető hálózatán üzemeltetési, hibajavítási, karbantartási és kapcsolódó feladatok ellátása.

Pályázati feltételek:

  • középfokú (szakmunkás) iskolai végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány.

A pályázat értékelésekor előnyként értékeljük:

  • C és E kategóriás jogosítvány,
  • nehézgépkezelő jogosítvány,
  • víziközmű hálózatok üzemeltetésében és ipari környezetben szerzett tapasztalat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaviszony időtartama:

  • határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel

Foglalkoztatás jellege:

  • teljes munkaidőben, (heti 40 óra) készenlét ellátásával

Munkavégzés helye:

  • Érdi Szennyvíztisztító Telep, valamint az ÉTCS Kft. szolgáltatási területe

Munkabér, juttatások:

  • a munkabér megegyezés szerint kerül meghatározásra, egyéb juttatásokra a Társaságunknál hatályos belső szabályzatok tartalmaznak rendelkezéseket.

Álláshely betölthető:

  • az elbírálást követően azonnal, illetve megegyezés szerint

Benyújtandó iratok:

  • önéletrajz bérigény megjelölésével

  • folyamatos

A pályázati anyagát a titkarsag@erdicsatornamuvek.hu,  e-mail címre kérjük megküldeni.