polgármester jelöltek

 

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Tekauer Norbert

 

 

Független

2.

T. Mészáros András

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség –Kereszténydemokrata Néppárt – Összefogás Egyesület

3.

Dr. Csőzik László

 

 

Lehet Más a Politika - Jobbik Magyarországért Mozgalom - Demokratikus Koalíció - Magyar Szocialista Párt - Civil Érdek, Érdi Bőtermő, Lokálpatrióta és Érdekvédelmi Egyesület - Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom - Párbeszéd Magyarországért Párt - Magyar Liberális Párt – Liberálisok

 

1. számú választókerületi helyi önkormányzati képviselő jelöltek

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Antunovits Antal

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség –Kereszténydemokrata Néppárt – Összefogás Egyesület

2.

Süle Zsolt

Lehet Más a Politika - Jobbik Magyarországért Mozgalom - Demokratikus Koalíció - Magyar Szocialista Párt - Civil Érdek, Érdi Bőtermő, Lokálpatrióta és Érdekvédelmi Egyesület - Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom - Párbeszéd Magyarországért Párt - Magyar Liberális Párt – Liberálisok

 

2. számú választókerületi helyi önkormányzati képviselő jelöltek

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Lukács János Simon

 

V.É.D. Városunk Érdekében Dolgozunk Egyesület

 

2.

Simó Károly

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség –Kereszténydemokrata Néppárt – Összefogás Egyesület

3.

Kocsner János

 

Lehet Más a Politika - Jobbik Magyarországért Mozgalom - Demokratikus Koalíció - Magyar Szocialista Párt - Civil Érdek, Érdi Bőtermő, Lokálpatrióta és Érdekvédelmi Egyesület - Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom - Párbeszéd Magyarországért Párt - Magyar Liberális Párt – Liberálisok

 

3. számú választókerületi helyi önkormányzati képviselő jelöltek

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Riebel Zsófia

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség –Kereszténydemokrata Néppárt – Összefogás Egyesület

2.

Kolonits Attila Zoltán

V.É.D. Városunk Érdekében Dolgozunk Egyesület

3.

Lengyel Péter

Lehet Más a Politika - Jobbik Magyarországért Mozgalom - Demokratikus Koalíció - Magyar Szocialista Párt - Civil Érdek, Érdi Bőtermő, Lokálpatrióta és Érdekvédelmi Egyesület - Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom - Párbeszéd Magyarországért Párt - Magyar Liberális Párt – Liberálisok

 

4. számú választókerületi helyi önkormányzati képviselő jelöltek

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Balla Imre

 

Lehet Más a Politika - Jobbik Magyarországért Mozgalom - Demokratikus Koalíció - Magyar Szocialista Párt - Civil Érdek, Érdi Bőtermő, Lokálpatrióta és Érdekvédelmi Egyesület - Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom - Párbeszéd Magyarországért Párt - Magyar Liberális Párt – Liberálisok

2.

Dr. Bács István

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség –Kereszténydemokrata Néppárt – Összefogás Egyesület

 

5. számú választókerületi helyi önkormányzati képviselő jelöltek

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Recsnyik Richárd

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség –Kereszténydemokrata Néppárt – Összefogás Egyesület

2.

Tekauer Norbert

 

V.É.D. Városunk Érdekében Dolgozunk Egyesület

3.

Gregus László

 

Lehet Más a Politika - Jobbik Magyarországért Mozgalom - Demokratikus Koalíció - Magyar Szocialista Párt - Civil Érdek, Érdi Bőtermő, Lokálpatrióta és Érdekvédelmi Egyesület - Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom - Párbeszéd Magyarországért Párt - Magyar Liberális Párt – Liberálisok

 

6. számú választókerületi helyi önkormányzati képviselő jelöltek

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Kopor Tihamér

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség –Kereszténydemokrata Néppárt – Összefogás Egyesület

2.

Szűcs Gábor

 

Lehet Más a Politika - Jobbik Magyarországért Mozgalom - Demokratikus Koalíció - Magyar Szocialista Párt - Civil Érdek, Érdi Bőtermő, Lokálpatrióta és Érdekvédelmi Egyesület - Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom - Párbeszéd Magyarországért Párt - Magyar Liberális Párt – Liberálisok

3.

Morzsik Ádám

 

V.É.D. Városunk Érdekében Dolgozunk Egyesület

 

7. számú választókerületi helyi önkormányzati képviselő jelöltek

 

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Tóthné Lukács Tünde

V.É.D. Városunk Érdekében Dolgozunk Egyesület

2.

Józsa Csaba László

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség –Kereszténydemokrata Néppárt – Összefogás Egyesület

3.

Tetlák Örs

Lehet Más a Politika - Jobbik Magyarországért Mozgalom - Demokratikus Koalíció - Magyar Szocialista Párt - Civil Érdek, Érdi Bőtermő, Lokálpatrióta és Érdekvédelmi Egyesület - Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom - Párbeszéd Magyarországért Párt - Magyar Liberális Párt – Liberálisok

 

8. számú választókerületi helyi önkormányzati képviselő jelöltek

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Demjén Attila

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség –Kereszténydemokrata Néppárt – Összefogás Egyesület

2.

Andrasek Mónika

 

Lehet Más a Politika - Jobbik Magyarországért Mozgalom - Demokratikus Koalíció - Magyar Szocialista Párt - Civil Érdek, Érdi Bőtermő, Lokálpatrióta és Érdekvédelmi Egyesület - Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom - Párbeszéd Magyarországért Párt - Magyar Liberális Párt – Liberálisok

3.

Balogh Csaba

 

V.É.D. Városunk Érdekében Dolgozunk Egyesület

 

9. számú választókerületi helyi önkormányzati képviselő jelöltek

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Dr. Asztalos Éva

Lehet Más a Politika - Jobbik Magyarországért Mozgalom - Demokratikus Koalíció - Magyar Szocialista Párt - Civil Érdek, Érdi Bőtermő, Lokálpatrióta és Érdekvédelmi Egyesület - Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom - Párbeszéd Magyarországért Párt - Magyar Liberális Párt – Liberálisok

2.

Márton Lajos

V.É.D. Városunk Érdekében Dolgozunk Egyesület

3.

Fülöp Sándorné

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség –Kereszténydemokrata Néppárt – Összefogás Egyesület

 

10. számú választókerületi helyi önkormányzati képviselő jelöltek

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Zólyomi Ádám

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség –Kereszténydemokrata Néppárt – Összefogás Egyesület

2.

Szamosközi István

 

V.É.D. Városunk Érdekében Dolgozunk Egyesület

3.

Csornainé Romhányi Judit

 

Lehet Más a Politika - Jobbik Magyarországért Mozgalom - Demokratikus Koalíció - Magyar Szocialista Párt - Civil Érdek, Érdi Bőtermő, Lokálpatrióta és Érdekvédelmi Egyesület - Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom - Párbeszéd Magyarországért Párt - Magyar Liberális Párt – Liberálisok

 

11. számú választókerületi helyi önkormányzati képviselő jelöltek

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Kovács Krisztián

V.É.D. Városunk Érdekében Dolgozunk Egyesület

2.

Barits Máté

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség –Kereszténydemokrata Néppárt – Összefogás Egyesület

3.

Csépán István

Lehet Más a Politika - Jobbik Magyarországért Mozgalom - Demokratikus Koalíció - Magyar Szocialista Párt - Civil Érdek, Érdi Bőtermő, Lokálpatrióta és Érdekvédelmi Egyesület - Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom - Párbeszéd Magyarországért Párt - Magyar Liberális Párt – Liberálisok

 

12. számú választókerületi helyi önkormányzati képviselő jelöltek

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Sinkó Zoltán

 

V.É.D. Városunk Érdekében Dolgozunk Egyesület

2.

Gál Alex

 

Lehet Más a Politika - Jobbik Magyarországért Mozgalom - Demokratikus Koalíció - Magyar Szocialista Párt - Civil Érdek, Érdi Bőtermő, Lokálpatrióta és Érdekvédelmi Egyesület - Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom - Párbeszéd Magyarországért Párt - Magyar Liberális Párt – Liberálisok

3.

Takács Éva

 

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség –Kereszténydemokrata Néppárt – Összefogás Egyesület

 

Kompenzációs listák

 

Sorszám

Lista megnevezése

1.

V.É.D. Városunk Érdekében Dolgozunk Egyesület szervezet

2.

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata Néppárt – Összefogás Egyesület

3.

Lehet Más a Politika – Jobbik Magyarországért Mozgalom – Demokratikus Koalíció – Magyar Szocialista Párt – Civil Érdek, Érdi Bőtermő, Lokálpatrióta és Érdekvédelmi Egyesület – Momentum Mozgalom – Mindenki Magyarországa Mozgalom – Párbeszéd Magyarországért Párt – Magyar Liberális Párt – Liberálisok

 

NEMZETISÉGI JELÖLTEK:

görög

 

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Szopkóné Papakosztandisz Eleni

Magyarországi Görögök Kulturális Egyesület

2.

Vaszilulisz Nikolasz

Magyarországi Görögök Kulturális Egyesület

3.

Szopkó Aphrodité

Magyarországi Görögök Kulturális Egyesület

4.

Hollós György

Magyarországi Görögök Kulturális Egyesület

5.

Trnka Szilvia

 

Magyarországi Görögök Kulturális Egyesület

 

horvát

 

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Hudák Ágnes

Magyarországi Horvátok Szövetsége

2.

Antunovits Antalné

Magyarországi Horvátok Szövetsége

3.

Weszelovits Istvánné

Magyarországi Horvátok Szövetsége

4.

Nagy Istvánné

Magyarországi Horvátok Szövetsége

5.

Antunovits Antal

Magyarországi Horvátok Szövetsége

 

lengyel

 

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Dr. Morvay Malgorzata Rozália

Magyarországi Lengyel Katolikusok Szent Adalbert Egyesülete

2.

Szczerba Roland Dániel

Magyar-Lengyel Baráti Kulturális Egyesület – Lengyel-Magyar Klub – STO-LAT Nyíregyházi Lengyel-Magyar Baráti Társaság Egyesület

3.

Molnárné Sagun Zdzislawa Maria

Magyarországi Lengyel Katolikusok Szent Adalbert Egyesülete

4.

Szczerba Loránd Ádám

Magyar-Lengyel Baráti Kulturális Egyesület – Lengyel-Magyar Klub – STO-LAT Nyíregyházi Lengyel-Magyar Baráti Társaság Egyesület

5.

Takács Levente

Magyar-Lengyel Baráti Kulturális Egyesület – Lengyel-Magyar Klub – STO-LAT Nyíregyházi Lengyel-Magyar Baráti Társaság Egyesület

6.

Tanyi Márton

Magyarországi Lengyel Katolikusok Szent Adalbert Egyesülete

7.

Sebestyénné Majchrowska Ewa Maria

Magyarországi Lengyel Katolikusok Szent Adalbert Egyesülete

 

német

 

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Négele Nándor

 

Észak Magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége, Egyesület

2.

Preiszler János

 

Észak Magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége, Egyesület

3.

Kellner Mária Anna

 

Észak Magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége, Egyesület

4.

Péter Ferenc

 

Észak Magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége, Egyesület

5.

Hellinger Patrícia Ivett

 

Észak Magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége, Egyesület

6.

Czeilinger Margit Zsuzsanna

 

Észak Magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége, Egyesület

7.

Jáki Antal

 

Észak Magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége, Egyesület

8.

Peer Mariann

 

 

Észak Magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége, Egyesület

9.

Hári-Romvári Anna Beáta

 

 

Észak Magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége, Egyesület

10.

Kotroczóné Klopfer Terézia Anna

 

Észak Magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége, Egyesület

 

11.

Eszes Mária Margit

 

Észak Magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége, Egyesület

 

12.

Hellinger Pál

 

 

Észak Magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége, Egyesület

 

roma

 

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Sándor István

 

Nemzeti Roma Összefogás

 

1.

Csurán Szabina

 

Roma Polgárjogi Mozgalom B.-A.-Z. Megyei Szervezete

2.

Balogh Csaba

Nemzeti Roma Összefogás

 

3.

Sárközi Lajos

 

”Lungo Drom” Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári Szövetség

4.

Rafael Attila

 

Roma Polgárjogi Mozgalom B.-A.-Z. Megyei Szervezete

5.

Boros József

 

”Lungo Drom” Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári Szövetség

6.

Hőcs László

 

”Lungo Drom” Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári Szövetség

7.

Majsai Ferenc

 

”Lungo Drom” Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári Szövetség

8.

Balogh Klaudia

 

Roma Polgárjogi Mozgalom B.-A.-Z. Megyei Szervezete

9.

Kozák János

 

Roma Polgárjogi Mozgalom B.-A.-Z. Megyei Szervezete

10.

Kozák János József

 

Roma Polgárjogi Mozgalom B.-A.-Z. Megyei Szervezete

11.

Balog Imre

 

Roma Polgárjogi Mozgalom B.-A.-Z. Megyei Szervezete

12.

Rafael Attiláné

 

Roma Polgárjogi Mozgalom B.-A.-Z. Megyei Szervezete

 

 

ukrán

 

Sorszám

Jelölt neve

Jelölő szervezet

1.

Vass Alex

 

 

Magyarországi Ukrán Kulturális Egyesület

2.

Csizs Olena

 

Magyarországi Ukrán Kulturális Egyesület

 

 

3.

Vash Ivanna

 

 

Magyarországi Ukrán Kulturális Egyesület