1-4. egyéni választókerület

 

1. VÁLASZTÓKERÜLET

 

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

BALOGH GUSZTÁV

LRUP

BATTAI ZOLTÁN

MIÉP-JOBBIK

BÉRCESI TIBOR

FÜGGETLEN JELÖLT

BÉRES GYÖRGYNÉ

MDF

CSIBRÁK CSABA

MSZP

HARMAT BÉLA

FÜGGETLEN JELÖLT

HOFFMANN FERENC

SZDSZ

KELLNER MÁRIA ANNA

CIVIL ÉRDEK-CÉL

KUBATOV ISTVÁN

FIDESZ-KDNP

PATÓ SIMON

ÉRDI IPARTESTÜLET

PISZÁK LÁSZLÓNÉ SZABÓ KLÁRA

FÜGGETLEN JELÖLT

RUCKEL LÁSZLÓ

FÜGGETLEN JELÖLT                              HORVÁT

 

2. VÁLASZTÓKERÜLET

 

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

ANTUNOVITS ANTAL

FIDESZ-KDNP

DR. BERZÉKI FERENC

MSZP

BILIK JÁNOSNÉ PESTENÁCZ ERZSÉBET

CIVIL ÉRDEK-CÉL

ELSZASZER TIBOR CSÖRSZ

MIÉP-JOBBIK

KOVÁCSNÉ MOGYORÓSI ERIKA

MDF

MOLNÁR ELEONÓRA

SZDSZ

PAJOR IMRE

ÉRDI IPARTESTÜLET

DR. SOMLAI GYÖRGY

CENTRUM

 

3. VÁLASZTÓKERÜLET

 

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

BEHÁN SÁNDOR

MIÉP-JOBBIK

BÖJTÖS ANDREA

SZDSZ

BUGYENSZKI LAJOS

ÉRDI IPARTESTÜLET

DR. KIRÁLY LÁSZLÓNÉ

MSZP

MÉSZÁROS MIHÁLY

FIDESZ-KDNP-MDF

ZSIRKAI LÁSZLÓ

CIVIL ÉRDEK-CÉL

 

4. VÁLASZTÓKERÜLET

 

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

BALOGH CSABA

LRUP

BANDZI MARGIT

MDF

BÜKI SAROLTA

CIVIL ÉRDEK-CÉL

DOMBAI TAMÁS

MSZP

DÓZSA GYÖRGY

MIÉP-JOBBIK

FRANK SÁNDOR ENDRÉNÉ

SZDSZ

KOPOR TIHAMÉR

FIDESZ-KDNP

ROZGONYI JÁNOS

ÉRDI IPARTESTÜLET

 

5-8. egyéni választókerület

 

5. VÁLASZTÓKERÜLET

 

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

BÉKEFFY ZSOLT

MIÉP-JOBBIK

CSEKE CSABA

ÉRDI IPARTESTÜLET

GECSE-SIMON ORSOLYA

SZDSZ

KODÁNÉ BERNA KATALIN

MDF

KOVÁCS ISTVÁN

MUNKÁSPÁRT

MÓRÁS ZSOLT

FIDESZ-KDNP

NAGY PÉTER

CIVIL ÉRDEK-CÉL

TÍMÁR ISTVÁNNÉ

MSZP

 

6. VÁLASZTÓKERÜLET

 

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

ERDÉLYI JÁNOS

ÉRDI IPARTESTÜLET

FALUSI FERENC

CIVIL ÉRDEK-CÉL

FÜLÖP GÁBOR

MIÉP-JOBBIK

HEGYI ZOLTÁN ANDRÁS

SZDSZ

KOVÁCS ANITA FLÓRA

MDF

MÉSZÁROS ANDRÁS

MSZP

SEGESDI JÁNOS       

FIDESZ-KDNP                                             HORVÁT

 

7. VÁLASZTÓKERÜLET

 

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

BATIZI ZSUZSANNA

ÉRDI IPARTESTÜLET

BENKE CSANÁD

MIÉP-JOBBIK

DR. BOMBERA GÉZA

MDF

GALLÓ GERGELY ÁRON

CIVIL ÉRDEK-CÉL

GARAI LÁSZLÓ ANDRÁSNÉ

SZDSZ

TEKAUER NORBERT

FIDESZ-KDNP

DR. VALÓ GÁBOR

MSZP

 

8. VÁLASZTÓKERÜLET

 

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

DR. ARADSZKI ANDRÁS

FIDESZ-KDNP-MDF

BALOGH GYÖRGY

CIVIL ÉRDEK-CÉL

CSÓKÁS HENRIETTA

SZDSZ

VARGA LÁSZLÓ

MSZP

 

9-12. egyéni választókerület

 

9. VÁLASZTÓKERÜLET

 

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

HORVÁTH ANDREA

SZDSZ

JAKAB BÉLA

CIVIL ÉRDEK-CÉL

KALITA ÁGNES

ÉRDI IPARTESTÜLET

SZALÓKI SÁNDOR

MSZP

SZECSÁNSZKY JÓZSEF

MIÉP-JOBBIK

DR. TÓTH ISTVÁN

MDF

TÓTH TAMÁS

FIDESZ-KDNP

 

10. VÁLASZTÓKERÜLET

 

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

BORBÉLY PÁL

SZDSZ

KÉRI MIHÁLY

FIDESZ-KDNP

KOCSIS BÉLA

MIÉP-JOBBIK

KOCSNER JÁNOS GYULA

MDF

KOVÁCS ZOLTÁN KÁROLY

CIVIL ÉRDEK-CÉL

NAGY KÁLMÁN

MSZP

 

11. VÁLASZTÓKERÜLET

 

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

BARÁTH FERENC

MSZP

BOLDOG ANNA

SZDSZ

BÚZÁS GYULÁNÉ

MIÉP-JOBBIK

FAZEKAS BENCE

ÉRDI IPARTESTÜLET

TőKÉS ISTVÁN

CIVIL ÉRDEK-CÉL

DR. VERES JUDIT

FIDESZ-KDNP-MDF

 

12. VÁLASZTÓKERÜLET

 

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

DONKÓ IGNÁC

FIDESZ-KDNP-MDF

KARSAI TÜNDE

SZDSZ

KLING ATTILA

MUNKÁSPÁRT

KÖTELES JENőNÉ

MSZP

LESZÁK FERENC IMRE

CIVIL ÉRDEK-CÉL

NÉMETH ÁGOTA

MIÉP-JOBBIK

 

13-16. egyéni választókerület

 

13. VÁLASZTÓKERÜLET

 

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

FORGÁCH MIKLÓS BÉLA

MDF

FÜLÖP SÁNDORNÉ

FIDESZ-KDNP

HETÉNYI ZSOLTNÉ

CENTRUM

DR. KIS ZOLTÁNNÉ

SZDSZ

MISKOLCZI KATALIN

MSZP

SÁRKÖZI LAJOS

LRUP

VARGA ILLÉS LEVENTE

CIVIL ÉRDEK-CÉL

 

14. VÁLASZTÓKERÜLET

 

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

FEKETE TIBOR

CENTRUM

GYARMATINÉ TÖRőCSIK ERZSÉBET

MDF

ILLÉS ISTVÁN

CIVIL ÉRDEK-CÉL

KIRÁLY KÁROLYNÉ

MSZP

PAPP SÁNDOR GERZSON

MIÉP-JOBBIK

PATKÓNÉ SÉRA ILONA

SZDSZ

DR. SCHÜTZ ISTVÁN

FIDESZ-KDNP

 

15. VÁLASZTÓKERÜLET

           

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

CSÉPÁN ISTVÁN

MSZP

HORVÁTH ANDRÁS

FIDESZ-KDNP

MIKLÓS SÁNDOR

MIÉP-JOBBIK

TÓTH JÓZSEF

MDF

UJHELYI GYULA

CIVIL ÉRDEK-CÉL

VULTUR CSABA

SZDSZ

 

16. VÁLASZTÓKERÜLET

 

JELÖLT NEVE

JELÖLő SZERVEZET

BEDő ANTAL

MDF

BIRTA BERTALAN

MSZP

DR. CSőZIK LÁSZLÓ

SZDSZ

FEKETÉNÉ RÓZSA NIKOLETT

CENTRUM

KONCZ ISTVÁN

CIVIL ÉRDEK-CÉL

SEBESTYÉN ROZÁLIA

MIÉP-JOBBIK

SZABÓ BÉLA

FIDESZ-KDNP

VADÁSZI NÁNDOR

ÉRDI IPARTESTÜLET

 

Polgármester-jelöltek

Kompenzációs listák

Kisebbségi önkormányzati jelöltek