MSZP kompenzációs lista

MSZP

 

SORSZÁM

JELÖLT NEVE

1.

DR. DÖCSAKOVSZKY BÉLA

2.

VARGA LÁSZLÓ

3.

TÍMÁR ISTVÁNNÉ

4.

CSIBRÁK CSABA

5.

BARÁTH FERENC

6.

MISKOLCZI KATALIN

7.

DOMBAI TAMÁS

8.

DR. VALÓ GÁBOR

9.

KLUTÁK JÓZSEF LÁSZLÓ

10.

VALÓ VIKTOR

11.

KIRÁLY KÁROLYNÉ

12.

NAGY KÁLMÁN

13.

DR. BERZÉKI FERENC

14.

SZALÓKI SÁNDOR

15.

DR. KIRÁLY LÁSZLÓNÉ

16.

KÖTELES JENőNÉ

17.

MÉSZÁROS ANDRÁS

18.

BIRTA BERTALAN

19.

CSÉPÁN ISTVÁN

20.

FERKE GYÖRGY

21.

VÁGÓ JÓZSEFNÉ

22.

KISS ATTILA JENő

23.

POLGÁR TAMÁS

24.

BODÓCS JÁNOS

25.

BARÁTH RENÁTA

26.

BAKAI-NAGY ZITA

Polgármester-jelöltek

Egyéni választókerületi jelöltek

Kisebbségi önkormányzati jelöltek

SZDSZ kompenzációs lista

 

SZDSZ

 

SORSZÁM

JELÖLT NEVE

1.

DR. CSőZIK LÁSZLÓ

2.

PATKÓNÉ SÉRA ILONA

3.

HEGYI ZOLTÁN ANDRÁS

4.

BOLDOG ANNA

5.

BORBÉLY PÁL

6.

VULTUR CSABA

7.

DR. KIS ZOLTÁNNÉ

8.

MICZINGERNÉ FUKSZ ILONA

9.

GECSE-SIMON ORSOLYA

10.

DR. BÁTORFI ATTILA

 

MDF kompenzációs lista

 

MDF

 

SORSZÁM

JELÖLT NEVE

1.

DR. TÓTH ISTVÁN

2.

DR. VERES JUDIT

3.

KODÁNÉ BERNA KATALIN

4.

KOVÁCSNÉ MOGYORÓSI ERIKA

5.

DR. BOMBERA GÉZA

6.

BANDZI MARGIT

7.

TÓTH JÓZSEF

8.

FORGÁCZ MIKLÓS BÉLA

9.

BEDő ANTAL

10.

BÉRES GYÖRGYNÉ

 

ÉRDI IPARTESTÜLET kompenzációs lista

 

ÉRDI IPARTESTÜLET

 

SORSZÁM

JELÖLT NEVE

1.

PATÓ SIMON

2.

KALITA ÁGNES

3.

ERDÉLYI JÁNOS

4.

BATIZI ZSUZSANNA

5.

BUGYENSZKI LAJOS

6.

CSEKE CSABA

7.

FAZEKAS BENCE

8.

PAJOR IMRE

9.

ROZGONYI JÁNOS

10.

VADÁSZI NÁNDOR

 

CENTRUM kompenzációs lista

 

CENTRUM

 

SORSZÁM

JELÖLT NEVE

1.

FEKETE TIBOR

2.

DR. SOMLAI GYÖRGY

3.

HETÉNYI ZSOLTNÉ

4.

FEKETÉNÉ RÓZSA NIKOLETT

 

FIDESZ-KDNP kompenzációs lista

 

FIDESZ-KDNP

 

SORSZÁM

JELÖLT NEVE

1.

T. MÉSZÁROS ANDRÁS

2.

SEGESDI JÁNOS

3.

DR. ARADSZKI ANDRÁS

4.

HORVÁTH ANDRÁS

5.

KÉRI MIHÁLY

6.

ANTUNOVITS ANTAL

7.

DONKÓ IGNÁC

8.

TÓTH TAMÁS

9.

MÓRÁS ZSOLT

10.

KUBATOV ISTVÁN

11.

SZABÓ BÉLA

12.

MÉSZÁROS MIHÁLY

13.

FÜLÖP SÁNDORNÉ

14.

KOPOR TIHAMÉR

15.

DR. SCHÜTZ ISTVÁN

16.

TEKAUER NORBERT

17.

NAGY ZOLTÁN

18.

BÁCS ISTVÁN

19.

TÓTHNÉ TAS MÁRIA

20.

DONKÓNÉ SIMON JUDIT

21.

ORLAI SÁNDOR

22.

STIBRÁNYI MÁRTONNÉ

23.

BERCZI ZITA

24.

MARTINOVICH SÁNDORNÉ

25.

BENCZE PÉTER

 

MIÉP-JOBBIK kompenzációs lista

 

MIÉP-JOBBIK

 

SORSZÁM

JELÖLT NEVE

1.

KOCSIS BÉLA

2.

ELSZASZER TIBOR CSÖRSZ

3.

BÚZÁS GYULÁNÉ

4.

BEHÁN SÁNDOR

5.

DÓZSA GYÖRGY

6.

NÉMETH ÁGOTA

7.

KÁLDI ATTILA

8.

MIKLÓS SÁNDOR

9.

BATTAI ZOLTÁN

10.

PAPP SÁNDOR GERZSON

 

CIVIL ÉRDEK - CÉL kompenzációs lista

 

CIVIL ÉRDEK-CÉL

 

SORSZÁM

JELÖLT NEVE

1.

UJHELYI GYULA

2.

JAKAB BÉLA

3.

FALUSI FERENC

4.

TőKÉS ISTVÁN

5.

KOVÁCS ZOLTÁN

6.

VARGA ILLÉS LEVENTE

7.

GALLÓ GERGELY

8.

LESZÁK FERENC

9.

ILLÉS ISTVÁN

10.

KELLNER MÁRIA ANNA

11.

BILIK JÁNOSNÉ PESTENÁCZ ERZSÉBET

12.

ZSIRKAI LÁSZLÓ