Feladat

Ügyintéző

E-mail

Telefonszám

Adó- és értékbizonyítvány;
Építmény és telekadó ügyek
119-es szoba

Molnár Ibolya

molnar@erd.hu

23/522-338

Építmény- és telekadó
129-es szoba

Mucsi Emese
Édl-Gulyás Anita 

mucsi.emese@erd.hu
edl.andrasne@erd.hu

23/522-399

Építmény- és telekadó
123-as szoba

Vancsa Péter
Marosi Zsuzsanna

pvancsa@erd.hu
marosi@erd.hu

23/522-368

Építmény- és telekadó ellenőrzés
120-121-es szoba

Lendvainé Tóth Szilvia
Kárai-Hajdú Tünde
Nagyné Varga Katalin

szilvia.toth@erd.hu
karai.tunde@erd.hu
varga.katalin@erd.hu

23/522-300/287
23/522-300/255
23/522-300/259

Helyi iparűzési adó
122-es szoba

Vida Viktória
Kapunicsné Dávid Szilvia

 vida.viktoria@erd.hu
david.szilvia@erd.hu

23/522-364

Helyi iparűzési
132-es szoba

Losteiner-Gaál Ágnes
dr. Urbán Andrea

gaalagnes@erd.hu
urban.andrea@erd.hu 

23/522-398

Végrehajtás helyi adó és köztartozások
130-as szoba

Sinkó Andrea
Berkiné Farkas Laura

asinko@erd.hu
farkas.laura@erd.hu

23/522-300/269

Méltányos ügyek

131-es szoba

Tussayné Czakó Annamária

czako.annamaria@erd.hu

23/522-309 

Könyvelés
 Iparűzési adó ellenőrzés
117-es szoba 

Pallóné Battai Beáta
Kele Ildikó

 

pallone@erd.hu
 keleildiko@erd.hu

 
23/522-348 

Könyvelés
Adóigazolások kiállítása, talajterhelési díj
118-as szoba

Jecs Anita
Haszonné Kádár Ágnes

 

jecs.anita@erd.hu
 kadar.agnes@erd.hu

 
23/522-300/299 

Csoportvezető 133-as szoba

Kartikné Szilágyi Enikő

kartikne@erd.hu;
ado@erd.hu

23/522-317